Blog

SCENS ACADEMY

Zajímáte se o prémiové bio kosmetické značky a chtěly byste jednu takovou využívat? Tak jste na správném místě.

Náš úžasný profesionálně vyškolený tým školitelek Lucka, Katka a Jana Vás rády zasvětí do tajů této prémiové bio kosmetické značky, která si zakládá na úžasných rituálech, které má podchycené od začátku až do konce. Cílem je celkový prožitek klienta/klientky a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Lidé se po rituálech SCENS cítí jako znovuzrození, odpočinutí a nabití energií do dalších dnů.

A S KÝM SE NA ŠKOLENÍ MŮŽETE SETKAT?

Lucka + Katka + Jana - každým dnem Vám o sobě něco napíšeme.

CO VÁS NA ŠKOLENÍ BUDE ČEKAT?

- Seznámíte se s jednotlivými produkty a jak s nimi pracovat.

- Naučíte se jednotlivé postupy při rituálech. SCENS totiž velmi dbá na jednotlivé postupy u ošetření a pro každé ošetření či rituál má vyvinut svůj specifický protokol. Má tedy vyvinutou SCENS Academy, kterou musí projít každý, kdo chce tuto kosmetiku používat ve svých salónech nebo SPA.

V případě zájmu o školení nás neváhejte kontaktovat na akademie@biobay.cz.

 skoleni_academy

Proč používat bio kosmetiku?

Většina konvenční kosmetiky vzniká z odpadů ropy a tím pádem se v ní objevuje spousta ingrediencí, které jsou pro lidské tělo nebezpečné. Myslíme si, že je zbytečné naše tělo znečišťovat dalšími chemickými prostředky, a tudíž Vám chceme nabídnout přírodní a bezpečnou bio kosmetiku, která neublíží Vašemu tělu.


♥ přírodní produkty jsou naše vášeň
♥ hledáme pro Vás nejkvalitnější produkty z přírodních a bio složek
♥ nabízíme ECO-FRIENDLY produkty netestované na zvířatech
♥ vybíráme pro Vás značky, které se zavázaly k sociální odpovědnosti
♥ snažíme se povzbuzovat každého, aby žil zdravější a ekologičtější životní styl
♥ vyhledáváme pro Vás výhradně čisté, přírodní, organické a prémiové produkty
♥ nabízíme alternativu ke škodlivým složkám pro zdravější životní styl
♥ chceme Vám ukázat jak zdravá, snadná a zábavná přírodní kosmetika může být
♥ chceme pomoci s Vašimi kožními problémy účinným přírodním řešením
♥ pomáháme Vám najít zdravější alternativu k tradiční kosmetice
♥ pomáháme pochopit zdravotní problémy způsobené toxickými látkami

Zdravá svačina nejen pro děti

Naším posláním je podporovat aktivní životní styl našimi zdravými produkty vyráběnými v etických podmínkách. Vyrábíme inovativní a moderní zdravé svačiny pro všechny věkové kategorie. Záleží nám na lidech a životním prostředí. Snažíme se vyrábět produkty nejvyšší kvality prostřednictvím etického dodavatelského řetězce.

Rozdíl Sunny Fruit® začíná u zdroje – Izmir, Turecko. Zde dokonalé spojení úrodné půdy a jedinečného klimatu vytváří nejdokonalejší sušené ovoce na zemi. Po sklizni je pečlivě sušíme na slunci pro ideální sladkost. Balení u zdroje vám zajistí dokonalou kontrolu kvality a čerstvost bez přidaných umělých látek. Ochutnáte rozdíl.

Sušení na slunci odstraňuje vlhkost z ovoce tím, že se zcela spoléhá na sílu slunce a je originální, k životnímu prostředí nejšetrnější a jediná přirozená metoda sušení. Jak název napovídá, produkt se umístí na síto pod přímým slunečním světlem, aby schnul přibližně po dobu 2 týdnů, a pravidelně se obrací, aby se vlhkost odpařila. Když jsou hotové, plody vypadají mnohem menší, ale jejich přirozená dobrota a nutriční hodnoty jsou stále velmi nedotčené!

Ovoce sušené na slunci má vyšší koncentraci vitamínu C a je doslova nabité základními živinami a antioxidanty. To přináší řadu zdravotních výhod, od zlepšení průtoku krve a nižšího rizika srdečních onemocnění až po podporu trávicích funkcí díky vysokému obsahu vlákniny.
Prozkoumejte naši celou rodinnou řadu chutných organických občerstvení ještě dnes!

Užijte si mlsání bez výčitek a dopřejte sobě i své rodině zdravou svačinu, kterou si můžete vzít s sebou na cesty či výlety, do školy nebo do práce, když vyrážíte za sportem anebo jen tak, když Vás honí mlsná.

Příběh značky SCENS

Představujeme vám luxusní, moderní a mimořádně účinnou organic & vegan kosmetickou značku SCENS. Zažijte úžasné rituály a ošetření jako v nejluxusnějších světových resortech nebo si vytvořte doma své vlastní rituály s produkty péče pro každodenní domácí péči.

Značka SCENS kombinuje „smyslnost“ s ultra efektivním „složením“ ESSENCE.

Nechte se očarovat léčivou silou přírody, jejími prémiovými organic oleji, květinami či bylinami. Spolu s krásnou, jemnou a luxusní vůní tato symfonie pečlivě na každý účel vybraných přírodních látek vytváří konečné efekty na pleti jako retinol či botox, a to vše pouze na přírodní bázi a v rituálu, který Vás doslova hýčká.

 

Značku SCENS založil Steven Bulon, který celosvětově rozvíjel takové luxusní značky jako Yves Saint Laurent či Stella McCartney.  Vzhledem ke svým problémům s pletí hledal takovou kosmetiku, která bude Organic a zároveň stejně luxusní a ultra efektivní jako zavedené renomované značky, ale neuspěl. Proto se rozhodl založit si značku svou vlastní.

SCENS spojuje komplexní péči o obličej i tělo a to ve výrazně menším počtu produktů než obvyklé konvenční, ale i bio značky. Značka je unisex, v portfoliu jsou krémy i oleje, nerozlišuje denní & noční péči, ale zaměřuje se na to nejdůležitější - stav a typ pleti. Tím tak výrazně šetří přírodu a celou planetu.

Vyzkoušej SCENS v domácím 4 krokovém rituálu péče o pleť. A nebo se chcete nechat hýčkat? Pojďte vyzkoušet péči o obličej nebo o tělo nebo celý rituál.

Pokud provozujete kosmetické studio nebo SPA resort, neváhejte se obrátit na Editu - tel: 734 398 800, která představí celý model spolupráce, ošetření péče o pleť, tělo i celé luxusní rituály. Ty si můžete vyzkoušet například v kosmetickém salonu v pražském SPA hotelu Volcano.