Velkoobchodní spolupráce

Milí obchodní partneři,

těší nás Váš zájem o naše exklusivní značku SCENS.

General_WOW

Španělská značka SCENS se pyšní ucelenou řadou SCENS ORGANIC & VEGAN v minimalistickém designu, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výrobce se nelimituje genderovým omezením a nabízí péči, která respektuje individuální potřeby každého typu pleti. Právě v osvojení si potřeb své vlastní pleti tkví dle SCENS umění poskytnout ji tu nejlepší péči. Filozofie značky zdůrazňuje důležitost kvality toho, co aplikujeme na pokožku, obdobně jako to, co užíváme vnitřně a věří v sílu čistě přírodních ingrediencí. SCENS je účinná kosmetika bez parabenů, sulfátů nebo silikonů, obohacená vysoce účinnými složkami maximální čistoty, které poskytují mimořádné výsledky v péči o pokožku.

Za zrodem této exkluzivní značky stojí úspěšný muž, milovník krásy, přírody a zvířat, Steven Bullon. Po absolvování pařížské La Sorbonne získával zkušenosti ve spolupráci s prestižními kosmetickými značkami. Po přestěhování do Barcelony se připojil k Yves Saint Laurent Beauté, kde vyvinul úspěšné komunikační strategie pro několik značek, včetně Yves Saint Laurent, Stella McCartney, Alexander McQueen a Boucheron. Dále se věnoval vedení dvou prestižních časopisů, Les Nouvelles Esthétiques a Tocado. V roce 2015 se pustil do svého osobního projektu – vývoje kosmetiky SCENS. O úspěchu svědčí i oblíbenost značky mezi známými osobnostmi, používá ho např. světová fotbalová hvězda Lionel Messi.

Pokud provozujete prémiový kosmetický nebo masážní salon, SPA centrum, hotelové SPA nebo boutique prodejnu luxusní kosmetiky neváhejte nás kontaktovat pro velkoobchodní spolupráci na tel. 720 520 900 nebo emailem na info@biobay.cz.

V případě, že máte zájem o proškolení, rádi Vás do detailů seznámíme s kosmetickou a s rituální praxí, kterou je tato značka výjimečná. Školeními Vás provede náš profesionálně vyškolený tým (Lucka, Jana a Katka).

Více se dozvíte na stránce SCENS ACADEMY.

Těšíme se na Vás!

APPLICATION LE REGARD SCENS (1)