Doprava a platba

 Dodací lhůty 

Také si vždy při objednávání krásných věcí pomyslíte: "Kéž bych je mohla mít všechny hned u sebe?" Bohužel "hned" zařídit neumíme, ale umíme se postarat o to, aby k vám vytoužená objednávka dorazila rychlostí blesku. Na skladě má spoustu zboží, které se nemůže dočkat, až k vám poputuje. Vy objednáte a my ještě v tentýž den expedujeme (u objednávek zaslaných do 10:00 hod). U každé položky vás informujeme o aktuální skladové dostupnosti i předpokládaném termínu doručení. Pokud je zboží vyprodané, dozvíte se to hned z detailu produktu. Abychom vám maximálně vyhověli, vyprodané položky, pokud je to možné, ihned objednáváme znovu u dodavatele.

Když si stihnete objednat do 10:00, balíček můžete mít doma už druhý den. Pokud objednáváte později, balíček odešleme následující den. 

Pokud si vyberete platbu bankovním převodem, balíček odešleme, až se nám platba připíše na účet.

Dopravci vozí 90 % balíčků včas. Může se však stát, že se na cestě zdrží. Víme, že se na svoji objednávku těšíte a my bychom vám balíček nejraději teleportovali hned domů, ale vydržte. O každém kroku vás budeme informovat my, nebo dopravce.

A kdybyste si už nevěděli rady, ozvěte se nám. Nebojte, všechno vyřešíme.

Své balíčky si prosím vždy převezměte – ať už vám je zasíláme DPD nebo Zásilkovnou. Na vyřízení a doručení objednávky tvrdě pracujeme a s každým balíčkem vám posíláme i kupu dobré nálady. Pokud jej necháte jen tak odjet zpět, můžeme vám účtovat náklady, které vzniknou. A jestli to jen nestíháte, ozvěte se. Společně to vyřešíme.

Přepravné a balné

Přepravné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

Osobní odběr na adresu dle domluvy v ČR pro všechny objednávky: ZDARMA.

ČR:
Dopravní službou DPD (doručení obvykle druhý pracovní den ode dne expedice): 129 Kč.
Zásilkovna - Z-point (doručení obvykle druhý pracovní den ode dne expedice):     79 Kč.

Nad 1000,- Kč veškerá doprava ZDARMA, pro velkoobchodní partnery je doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH.

Slovensko:
Dopravní službou DPD na Slovensko: 8 EUR 
Zásilkovna - Z-Point na Slovensku: 7 EUR

Nad 100 EUR veškerá doprava ZDARMA.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu). 

Způsob platby 

Hotově nebo platební kartou při osobním odběru.

Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel/kurýr při převzetí.  Je možné hradit zásilku v hotovosti nebo platební kartou. Cena za dobírku je 35 Kč, není-li dohodnuto jinak.

Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB.

Platby v CZK: 112234557/0300. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Platby v EUR: 1183910/2060. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Platba on-line platební kartou.

Platba přes zabezpečenou platební bránu GoPay pro jednoduché a rychlé platby on-line.