Manucurist Active Plump Aqua Glazed, 15 ml

Novinka Vegan
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
459 Kč 379,34 Kč bez DPH Měrná cena:
Skladem
Můžeme doručit do:
6.8.2026

Vyplňující a rozjasňující péče o nehty a lak 2v1 Manucurist Active Plump Aqua Glazed s kolagenem a extraktem z mořské řasy wakame. Opticky vyhlazuje nehty, dodává plnější vzhled a vytváří zářivý aqua glazed efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manucurist Active Plump Aqua Glazed – Vyplňující a pečující lak 2v1

Toužíte po přirozeně krásných nehtech, které působí zdravě, hladce a dokonale upraveně i bez barevného laku? Manucurist Active Plump Aqua Glazed přináší revoluční spojení intenzivní péče a jemného make-up efektu.

Díky lehce namodralému transparentnímu odstínu vytváří moderní „glazed“ efekt, který opticky vyhlazuje povrch nehtů, dodává jim plnější vzhled a zanechává je v luxusním vysokém lesku.

Proč si ho zamilujete:

  • Okamžitý vyplňující a objemový efekt: Opticky zlepšuje plnost nehtů a zakrývá nerovnosti.
  • Glazed Aqua Efekt: Lehce namodralý transparentní tón vytváří ultra lesklý a zdravě vypadající finiš.
  • Síla kolagenu: Hloubkově hydratuje a podporuje pružnější vzhled nehtů.
  • Extrakt z mořské řasy wakame: Bohatý na minerály a antioxidanty, chrání keratinová vlákna a podporuje pevnost nehtů.
  • Snadná aplikace: Textura se bezchybně roztírá bez šmouh, schne na vzduchu a je vhodná pro samostatné nošení i vrstvení.
  • Dlouhodobé zlepšení stavu nehtů: Při pravidelném používání dopomáhá ke zdravějšímu a silnějšímu vzhledu nehtů.

Popis produktu

Manucurist Active Plump Aqua Glazed je dokonalým pomocníkem pro oslabené, suché nebo rýhované nehty. Nejedná se pouze o lak, ale o skutečnou pečující kúru 2v1, kterou lze používat samostatně nebo jako ochranný podkladový lak.

Složení je obohaceno o rostlinný kolagen pro optimální hydrataci a extrakt z wakame, který chrání nehtovou ploténku před vnějšími vlivy. S každou aplikací dodává nehtům výživu, zanechává přirozený zářivý finiš a chrání je před vysušováním.

Použití:

  1. Aplikujte 1–2 vrstvy na čisté a suché nehty jako běžný lak.
  2. Nechte volně zaschnout.
  3. Lze používat samostatně pro elegantní přirozenou manikúru nebo jako vyživující podkladový lak.
  4. Pro odstranění použijte šetrný bezacetonový odlakovač.

Objem: 15 ml

INGREDIENTS: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, SILICA, ACRYLATES COPOLYMER, GLYCOLIC ACID, ETOCRYLENE, AQUA (WATER), MALIC ACID, HEXANAL, OLIVE OIL DECYL ESTERS, LACTIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), GLYCERIN, SQUALENE, TIN OXIDE, CAULERPA LENTILLIFERA EXTRACT, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SODIUM BENZOATE, MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, CI 60725 (VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE)

77% přírodních složek

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Manucurist: péče a laky na nehty z Francie

Značky: Manucurist

Zakladatelka Gaelle: vznik z rodinného příběhu

Příběh značky Manucurist začal v roce 1996 v srdci Paříže, kde Fanny otevřela svůj první salon manikúry. Místo, které se brzy stalo symbolem kvalitní péče o nehty a inspirací pro další generaci. 

Její dcera Gaëlle zde od dětství poznávala svět manikúry i potřeby žen, které hledaly krásné, ale zároveň šetrné řešení péče o nehty. 

V roce 2016 převzala rodinnou společnost a dala jí nový směr. Začala vyvíjet moderní laky a péči s důrazem na co nejčistší složení, přírodní ingredience a ohleduplnější přístup ke kráse.

Její maminka měla vždy bezchybnou manikúru s nádherně nalakovanými červenými nehty. A odtud pramení láska k dokonale upraveným nehtům.

Proč nás Manucurist zaujal?

Na Biobay hledáme značky, za kterými stojí skutečný příběh, skutečné hodnoty a skutečné výsledky. Manucurist je přesně to. Rodinný projekt dvou žen, který vyrostl ve značku, spojující francouzskou eleganci, lásku k barvám a ekologickou odpovědnost.

Jsme hrdí, že ji můžeme představit i vám.

Péče jako první krok ke zdravým nehtům

V sortimentu najdete péči o poškozené nehty, ale i o nehtovou kůžičku. Výživná séra a oleje, která Vaše nehty zpevní a posílí.

Bestsellerem je Base coat S.O.S, který pomohl tisíce ženám z přechodu z klasických gel laků na ty přírodní a obnovil jejich poškozené nehty. 

Značky: Manucurist

ACTIVE GLOW: péče & lak v jednom

Laky Active Glow s intenzivní péčí, lesklým efektem, navržené pro regeneraci a hydrataci nehtů bez zatížení.

Obsahují 85,5 % rostlinných složek a čtyři klíčové aktivní látky:

- Lactobacillus ferment, pro podporu přirozené obranyschopnosti nehtů

- AHA kyseliny, které obnovují strukturu a vitalitu nehtové ploténky

- Extrakt z borůvek, pro antioxidační ochranu a regeneraci

- Mandlový olej, který hloubkově vyživuje a změkčuje nehty

Ideální volba pro lámavé, oslabené nebo mdlé nehty.

Laky na nehty GREEN s unikátním složením

Přírodní laky Green na nehty z ingrediencí, jako jsou brambory, kukuřice, maniok. Dokonalé odstíny, které si zamilujete.

Laky jsou 9free - neobsahují tedy ty nejškodlivější látky jako je toluen, formaldehyd, dibutylftalát, formaldehydové pryskyřice, parabeny, xylen, syntetický kafr, kalafuny, benzofenon-1 a styren. 

Jsou čistě veganské a netestované na zvířatech.
Vyrobeno ve Francii s láskou k planetě. 

Pro dlouhotrvající barvu a dokonalou manikúru doporučujeme použít náš Base coat a Top coat. Lak odstraníte jakýmkoli odlakovačem, avšak olejový odlakovač Green voní krásně po květinách, nehty ani nehtové lůžko nevysušuje a dlouhodobě přispívá k pěstěnějším rukám.

Doplňky: pilníky & nástroje 

Značky: Manucurist

Pilníky & nástroje a péče o nehty z pohodlí domova.

Každý nástroj je navržen pro šetrné a precizní použití. Tvarování nehtu, úpravy nehtové kůžičky, finální leštění a rozjasnění nehtové ploténky.

Všechny produkty jsou hygienické, opakovaně použitelné, a mají velmi dlouhou životnost.