Novinky

Klara Rott - výjimečná česká bio kosmetika

Dnes pro Vás máme skvělou zprávu! Na základě Vaši četných dotazů jsme do našeho sortimentu přidali 100% přírodní českou bio kosmetiku Klara Rott.....kosmetiku, která v sobě spojuje sílu přírody a nejmodernější výsledky vědy a výzkumu.

A v čem konkrétně je kosmetika Klara Rott jedinečná? :-)


1. Síla bio hydrolátů a bio extraktů
Základ přípravků tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které si jako jediná v ČR vyrábí Klara Rott sama. Má tak pod kontrolou celý proces a proto je možno zaručit až padesátkrát vyšší koncentraci a tím i účinnost, než bývá na trhu běžné. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, aby zůstal zachován vysoký obsah aktivních účinných látek.
2. Žádná voda
Do přípravků Klara Rott není přidávaná žádná voda, a to z důvodu, že její pozitivní účinky na pleť jsou totiž nulové. Namísto vody, jejímž používáním ostatní výrobci jen výrazně snižují výrobní náklady, tvoří základ všech přípravků vlastní bio hydroláty. Jejich výroba je sice náročná a nákladná, jejich účinek za to ovšem stojí.
3. Žádné vyplňovače, jen aktivní látky
Přípravky tvoří výhradně aktivní účinné látky, které jsou pro vaši pleť jednoznačně prospěšné – celkem jich je použito na 120. V kosmetice Klara Rott nenajdete alkohol nebo v kosmetice jinak běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí, ani žádné další syntetické či neúčinné látky. Proto je vysoce koncentrovaná a účinná.
4. Jde to i bez konzervantů
V kosmetice Klara Rott nejsou použity žádné konzervanty - a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí vyvinuli „samokonzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
5. Unikátní dvousložková aplikace
Ve firmě Klara Rott dlouho přemýšleli, jak optimálně zvýšit účinky mnoha desítek vzájemně propojených biologicky aktivních látek v přípravcích. Výsledkem mnohaletého snažení je zcela unikátní patentovaná dvousložková aplikace, která přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
6. Omlazující kmenové buňky
Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky intenzivně vyhlazují vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky a vitalitu kmenových buněk, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
7. Přírodní, bio, fér
Kosmetika Klara Rott používá jen 100% přírodní suroviny, jejichž původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování jsou zásadní. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Své dodavatele si po celém světě pečlivě vybírá a podporujeme ekologické zemědělství a fair trade přístup. Recyklovatelné skleněné obaly jsou samozřejmostí.

Deodoranty a balzámky Biorythme

Do nabídky našeho e-shopu přidáváme další novinku - skvělé a opravdu funkční deodoranty a balzámky Biorythme  

Sójové přírodní svíčky

Sójové přírodní svíčky slovenského výrobce Jemno jsou zdravější alternativou ke klasickým parafinovaným svíčkám či voskům. Jsou šetrnější k našemu zdraví a také ekologičtější. Svíčky jsou ručně odlévanébez přidaných barviv. Během hoření se postupně do místnosti uvolňuje příjemná a jemná vůně čistých silic, která má aromaterapeutické účinky.

Sojová svíčka Nejkrásnější Vánoce s bavlněným knotem a překrásnou sváteční hřejivou vůní Vánoc přinese do vašeho domova kouzelnou atmosféru. Tato svíčka je perfektní dárek s krásným designem.

S přírodními svíčkami Jemno se můžete těšit na krásnou vůni, která přinese do vašeho doma pohodu a kouzelnou atmosféru.

Jack n' Jill pro nejmenší

Před Vánoci pro ty nejmenší nabízíme Jack n' Jill dárkové sety. Sety v dárkové krabičce obsahují dětskou přírodní zubní pastu, dětský kartáček z kukuřičného škrobu, kelímek z bambusu a rýžových plev a jako dárek Jojo, pastelky a omalovánky.

Přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné, vyrábí Australská rodinná firma Jack n' Jill již od roku 1949. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované...

Vaše děti si je jistě zamilují. :-)

Kosmetika LaSaponaria

Ráda bych Vám představila kosmetiku LaSaponaria. Našemu tělu i vlasům nabízí kvalitní složení, krásnou vůni a opravdové účinky. Protože si nás tato kosmetika opravdu velmi získala, přidáváme postupně do naší nabídky další produktové řady.

Určitě si některý z produktů této značky zamilujete. Nabízíme:

  • šampony, kondicionéry pro každý typ vlasů
  • sprchové gely
  • produkty pro nejmenší
  • krémy na tělo i ruce
  • řadu pro muže


A proč je LaSaponaria tak skvělá?

  • je v BIO kvalitě.
  • je zabalená do bioplastů nebo recyklovaných plastů.
  • produkty jsou výsledkem ruční práce - žádná výrobní linka.
  • Nádherně voní i vypadá.
Ben & Anna

Dnes bych Vám ráda představila značku Ben & Anna

Ben & Anna není jen značka, je to skutečný, mladý a sympatický pár. Po dlouhých letech života v Berlíně, bušícím srdci Německa, se rozhodli vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. A příroda je začala inspirovat natolik, že se vrhli do vývoje produktů, které budou splňovat jejich přísné požadavky.

U produktů Ben & Anna se můžete spolehnout, že veškeré produkty neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany. 

Značka je certifikovaná NaTrue - což je jeden z nejpřísnějších evropských standardů pro přírodní kosmetiku, který zaručuje čisté složení a pro vás je garancí kvality.

V nabídce máme Ben & Anna zubní pasty a deodoranty. U deodorantů už jen stačí vybrat tu pravou vůni pro vás.:-)

Bude to vanilková orchidej, levandule, severské dřevo nebo perská limetka? Pokud je vaše podpaží obzvláště citlivé, vyzkoušejte deodoranty z řady Sensitive.

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem